Dom na sprzedaż, nieruchomości Koło

Nieruchomości Koło – ocena stanu domu na sprzedaż

Zakup nieruchomości to często inwestycja na całe życie. Jak zatem ustrzec się od oszustw oraz ukrytych wad, które mogą spowodować znaczące zwiększenie kosztów? Odpowiedzią jest wycena nieruchomości w Kole i innych miejscowościach. Audyt pozwoli Ci na zweryfikowanie parametrów budynku zawartych w opisie. Dzięki temu będziesz pewny tego, co kupujesz. Sprawdź, jakie są zalety tego rozwiązania i uniknij kosztownych remontów.

Dom na sprzedaż Koło - profesjonalna inspekcja domu

Znalazłeś ciekawy dom na sprzedaż Koło? A może mieszkanie w Warszawie? Pamiętaj, że atrakcyjna cena może być pułapką. Z drugiej strony, może to być również okazja Twojego życia! Aby dowiedzieć się, czy warto zakupić daną nieruchomość, warto zlecić wykonanie jej audytu. W jego ramach sprawdzone zostaną między innymi:

 • księga wieczysta,
 • umowa,
 • zadłużenie i hipoteki,
 • wady i usterki nieruchomości,
 • stan instalacji w budynku,
 • badanie termowizyjne wykaże nieszczelności, pleśń, zawilgocenia oraz dzikie zwierzęta, które mogły się zadomowić w trudno dostępnym miejscu,
 • oszacowany zostanie koszt potencjalnych remontów,
 • określone zostaną także uciążliwe budynki, które nie są jeszcze wybudowane, ale już uzyskano na nie zgody.

Dom na sprzedaż Koło

Nieruchomości Koło - jak dobrze wybrać, by nie żałować?

Dokładny audyt nieruchomości w Kole oraz dowolnej innej miejscowości w Polsce pozwala Ci poznać stan faktyczny budynku. Dotyczy to zarówno rynku wtórnego, jak i kupna u dewelopera. Istnieją przynajmniej cztery powody, by zainwestować w dokładne sprawdzenie domu przed jego zakupem.

 • Bezpieczeństwo. Niesprawna instalacja elektryczna lub ukryta wada budynku może stanowić poważne zagrożenie zdrowia i życia mieszkańców. Niektórzy właściciele po wykryciu takiego problemu mogą próbować się go pozbyć, sprzedając swój dom. Zamawiając audyt, unikniesz takich nieuczciwych ludzi.
 • Znasz wartość nieruchomości. W ramach audytu czasem okazuje się, że metraż nieruchomości jest zawyżony (wynikać to może choćby ze zmian przepisów i norm pomiarowych). Szacunkowa wartość remontu nowego domu ma także znaczący wpływ na jego wartość w chwili zakupu. Nie kupujesz zatem kota w worku, ale dokładnie wiesz, ile będzie Cię kosztowała dana nieruchomość.
 • Możesz dużo oszczędzić. I nie chodzi tylko o uniknięcie pułapki w postaci usterek lub wad budynku. Dzięki audytowi możesz negocjować cenę, wykazując wszystkie braki i problemy. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze często przewyższają koszt takiego audytu.
 • Uciążliwość. Nawet 61% domów i mieszkań znajduje się w pobliżu uciążliwej zabudowy. Często po wydaniu zgody na takie zabudowania właściciele próbują sprzedać nieruchomość, aby przenieść się w spokojniejsze rejony. Nie daj się złapać w tę pułapkę. Audyt wykaże, czy w najbliższej przyszłości pod oknem sprzedawanej nieruchomości nie powstanie jakiś uciążliwy budynek.

Audyt nieruchomości w Kole to ułamek ceny, jaką zapłacisz za nowy dom. Pozwoli Ci to jednak uniknąć wielu problemów oraz negocjować cenę. Warto wiedzieć, co się kupuje. Szczególnie jeśli jest to zakup na całe życie. Nie ufaj więc poprzedniemu właścicielowi, ale sam sprawdź, co chcesz kupić.

Kontakt

Zamów audyt

Nie kupuj kota w worku!
Sprawdzimy dla Ciebie każdą nieruchomość.