Dom na sprzedaż Kalisz – sprawdzenie stanu technicznego przez zakupem

Kupno domu to poważna inwestycja na całe życie. Mając na uwadze wydatek kilkuset tysięcy złotych warto zastanowić się nad zatrudnieniem specjalisty, który oceni stan nieruchomości przed dokonaniem zakupu.

Pęknięcia ścian, odpadający tynk, zapach stęchlizny, pojawiająca się pleśń czy zaparowane szyby to tylko kilka mankamentów, które mogą zostać dostrzeżone przez potencjalnego kupca. Co z wadami niewidocznymi gołym okiem? Z pomocą przychodzi nasza firma, która zajmuje się szczegółowym audytem stanu technicznego nieruchomości. Wyszkoleni specjaliści, dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu sprawdzą każdy zakamarek. Po wykonaniu pełnej analizy zostanie sporządzony wielostronny raport opisujący wykryte mankamenty.

Zakup wymarzonego domu z rynku wtórnego może nieść za sobą niespodziewane wydatki. Warto sprawdzić, czy dom na sprzedaż Kalisz został poddany remontowi, ponieważ często zdarza się, że przed wystawieniem go na sprzedanie został wykonany „szybki” remont, który ma za zadanie zamaskować poważniejsze usterki.

Każde pomieszczenie w budynku - od piwnicy po strych, jak również teren wokół domu powinny zostać szczegółowo zweryfikowane.

Dom na sprzedaż Kalisz – audyt nieruchomości

Audyt domu wykonany przed zakupem pozwala uniknąć wielu problemów i dodatkowych kosztów w przyszłości.

Zapraszamy do współpracy: Świadome Kupowanie kontakt