Dom na sprzedaż, nieruchomości Kalisz

Dom na sprzedaż Kalisz – sprawdzenie stanu technicznego przez zakupem

Inspekcja nieruchomości na sprzedaż to doskonałe rozwiązanie zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego. Oko specjalisty pozwoli dokładnie sprawdzić nieruchomość w celu określenia jego prawdziwej wartości. Dlaczego warto skorzystać z usług firmy sprawdzającej domy do sprzedania? Sprawdź sam.

Na czym polega inspekcja domu?

Masz na oku jakiś dom na sprzedaż Kalisz? Warto sprawdzić, jaka jest jego prawdziwa wartość dzięki usłudze specjalistów. Na czym polega inspekcja domu? Przede wszystkim na sprawdzeniu wszystkich instalacji oraz elementów wykończenia. Stan stolarki okiennej, podłóg, kafelek itd. Pomocna bywa także kamera termowizyjna, która wykaże problemy niewidoczne gołym okiem. Dzięki wnikliwej ocenie specjalisty możesz negocjować cenę i nieruchomości w Kaliszu staną się dla Ciebie bardziej dostępne.

Korzyści dla osób, które chcą kupić dom na sprzedaż Kalisz

Jeśli chcesz kupić dom, inspekcja nieruchomości Kalisz pozwoli Ci na:

  • Zdobycie wiedzy o domu, między innymi dowiesz się, jakie ciążą na nim długi oraz czy w okolicy nie ma powstać jakiś budynek zmniejszający atrakcyjność danego miejsca (np. oczyszczalnia lub wysypisko).
  • Będziesz wiedzieć, jakie prace remontowe będą konieczne w najbliższej przyszłości, co pomoże Ci wynegocjować niższą cenę.
  • Dowiesz się o wszystkich wadach konstrukcyjnych. Będziesz mógł z tego powodu żądać niższej ceny, a w najgorszym przypadku – szukać innej nieruchomości, wolnej od tak dużych wad.
  • Poznasz stan instalacji, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowania oraz ryzyko awarii.
  • Wszystko będziesz miał podane w prostej i przystępnej formie. Ułatwi to negocjacje ze sprzedającym.

Dom na sprzedaż Kalisz

Inspekcja pomaga uzyskać niższą cenę. Ale też zabezpiecza Cię przed zupełnie nietrafionym zakupem, który będzie się wiązał z ogromnymi kosztami remontów lub wadami niemożliwymi do usunięcia.

Czy sprzedający też może wykonać inspekcję nieruchomości?

Z inspekcji nieruchomości mogą skorzystać także osoby posiadające dom na sprzedaż w Kaliszu. Dla nich będzie to okazja do:

  • Oceny stanu technicznego swojego budynku, co ułatwi ustalenie odpowiedniej ceny wyjściowej.
  • Poznanie wad i problemów, jakie mogą wytknąć ewentualni kupujący. Pozwoli to przygotować się do rozmowy (na przykład poznać realne koszty potrzebnego remontu).

Informacja zawsze jest w cenie. Pozwoli lepiej przygotować się do potencjalnych negocjacji i osiągnięcie optymalnej ceny za nieruchomość.

Kontakt

Zamów audyt

Nie kupuj kota w worku!
Sprawdzimy dla Ciebie każdą nieruchomość.