Aktualności, ciekawostki i przydatne informacje.

BLOG

Inspekcja domu przed zakupem – dlaczego warto z niej skorzystać?

Jeśli kupujesz dom z rynku wtórnego, z pewnością chcesz zainwestować w obiekt znajdujący się w doskonałym stanie technicznym – dzięki temu nie będzie wymagał wielu dodatkowych prac remontowo-budowlanych i nie narazi Cię na duże koszty. Aby dokonać udanego zakupu, przyda Ci się inspekcja domu przed zakupem z rynku wtórnego, którą przeprowadzają specjaliści z naszej firmy.

Na czym polega inspekcja domu przed zakupem z rynku wtórnego?

Inspekcja domu przed zakupem z rynku wtórnego to kompleksowy audyt, którego celem jest ocena stanu technicznego obiektu. W skład działań specjalistów wchodzą między innymi sprawdzenie:

  • stanu konstrukcji budynku, np. pod kątem pęknięć;
  • stanu elementów zewnętrznych, w tym dachu czy elewacji;
  • jakości materiałów, jakie zostały użyte do budowy domu;
  • wewnętrznych elementów (podłóg, ścian, tynków, stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji);
  • terenu, na jakim znajduje się dom i elementów działki takich jak ogrodzenie, brama czy podjazd.

Wszystkie prace związane z inspekcją domu przed zakupem odbywają się przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz w oparciu na odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu. To daje Ci gwarancję, że usługa zostanie zrealizowana w stu procentach profesjonalnie.

Inspekcja Domu

Inspekcja domu przed zakupem – czy warto?

Aby dokonać zakupu domu bez większych wad, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Inwestorzy, ze względu na brak wiedzy, doświadczenia czy odpowiednich narzędzi, zwykle nie są w stanie przeprowadzić audytu samodzielnie. W efekcie nie mają możliwości dokładnego sprawdzenia stanu budynku oraz jego ewentualnych wad, które mogłyby przełożyć się na przyszłą eksploatację i wygenerować wiele dodatkowych kosztów.

Inspekcja domu przed zakupem z rynku wtórnego jest rozwiązaniem polecanym każdemu inwestorowi. Pozwoli Ci ona zainwestować w budynek odpowiadający Twoim wymaganiom i potrzebom, za który zapłacisz adekwatną cenę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Zamów audyt

Nie kupuj kota w worku!
Sprawdzimy dla Ciebie każdą nieruchomość.