Aktualności, ciekawostki i przydatne informacje.

BLOG

Cena mieszkania – Ile będzie warte mieszkanie?

Faktem jest, że nieruchomości drożeją z roku na rok, więc wiele osób decyduje się zainwestować w lokale z rynku pierwotnego lub wtórnego, aby zabezpieczyć swoje pieniądze przed bijącą kolejne rekordy inflacją. Jeżeli chcemy jednak, aby inwestycja rzeczywiście była opłacalna w optymalnym stopniu, musimy sprawdzić, czy cena mieszkania, które zamierzamy nabyć, jest adekwatna do jego parametrów oraz stanu technicznego. Nie bez znaczenia pozostają także inne czynniki, przykładowo lokalizacja, obecność uciążliwych obiektów w okolicy, a nawet koncepcja architektoniczna osiedla.

Wartość mieszkania – jak określić ją w rzetelny sposób?

Jeżeli nie znamy się na budownictwie i nie dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwoli wykryć nieprawidłowości w działaniu w instalacji lub sprawdzić, czy w budynku nie znajdują się aby nieszczelne okna, dobrze jest zdać się na profesjonalistów. Fachowy audyt nieruchomości jest jak wizyta u mechanika, zanim kupimy używany samochód. Dzięki tej usłudze można uniknąć kupna przysłowiowego kota w worku – kusząca cena mieszkania może być przecież podyktowana choćby koniecznością wymiany starych instalacji, co potrafi nawet pochłonąć dziesiątki tysięcy złotych!

Określanie potencjału inwestycyjnego – ile mieszkanie będzie warte za kilka lat?

Audyt techniczny nieruchomości to również doskonały sposób, aby zidentyfikować zagrożenia, które na razie są jeszcze niewidoczne gołym okiem, ale już za kilka lat mogą stanowić przeszkodę w znalezieniu najemcy bądź kupca. Jeżeli zależy Ci na tym, aby ceny mieszkań kupionych w celach inwestycyjnych ciągle rosły, konieczne jest przeprowadzenie dokładnego researchu. Specjaliści z naszej firmy mogą wykonać go za Ciebie – Ty zaoszczędzisz czas i nerwy, a my przygotujemy w ramach audytu nieruchomości pełną dokumentację pozwalającą w łatwy sposób określić potencjał inwestycyjny danego lokalu.

Szanuj swoje pieniądze i czas – zaufaj doświadczonej ekipie od audytów nieruchomości. Powiemy Ci, czy lokal, który zamierasz kupić, warty jest swojej ceny i czy w najbliższych latach jego wartość prawdopodobnie będzie rosnąć!

Kontakt

Zamów audyt

Nie kupuj kota w worku!
Sprawdzimy dla Ciebie każdą nieruchomość.